10 marts, 2024
26 Skati

Mūsu izvēle: Chelsea – Newcastle: 2. puslaiks: 2.

11.03.2024 21:00

Chelsea pagājušajā mačā pagarināja savu trīs nezaudēto spēļu sēriju līgā, taču neizšķirts Brentfordā noturēja komandu tikai 11. vietā. Ņūkāsla pēdējā kārtā ar 3:0 pārspēja Wolves un pakāpās uz astoto vietu, no kuras pirms nedēļas nogales sākuma no pirmā sešnieka atpaliek četri punkti.

Chelsea pagājušajā kārtā guva vārtus otrā puslaika pirmajās piecās minūtēs, un tas ir trešais gadījums šajā sezonā PL – pēdējo reizi šajā spēles nogrieznī viņi vairāk vārtu guva pirms 20 gadiem. Tātad otrā puslaika sākums trenera Počettino padotajiem neveicas, un tas atspoguļojas viņu sniegumā visā šajā maču daļā: Chelsea ir trešā sliktākā komanda līgā otro puslaiku rādītājos.

Savukārt Ņūkāslai ir stabils otro puslaiku rekords (12-5-10), un tā dominēja savā pirmajā šīs sezonas līgas tikšanās reizē, otrajā 45 minūšu laikā uzvarot ar 3:0 (kopumā 4:1). Pēc pārtraukuma viesiem izdevās gūt sešus vārtus pēc kārtas.

Uz ko likt likmes:

Viesi 33 no saviem 57 līgas vārtiem ir guvuši otrajā cēlienā, savukārt Chelsea 28 no saviem 43 vārtiem ir guvusi otrajā cēlienā. Mēs redzēsim šīs statistikas apstiprinājumu uz Stamford Bridge.