APOEL Nicosia – Slovan Bratislava: katrai komandai pa vārtiem – YES

13 augusts, 2024
9 Skati

Mūsu padoms: APOEL Nicosia – Slovan Bratislava: katra komanda gūs vārtus – JĀ

13.08.2024 19:00

Reālas izredzes kvalificēties Čempionu līgas grupu turnīram ir pat trim bijušās Čehoslovākijas klubiem. Ļoti daudzsološu pozīciju pirms atbildes mača Kiprā izveidoja Bratislavas “Slovan”, kas pēc ļoti labas spēles savā laukumā ar 2:0 uzvarēja.

Belasī sezonas sākumā ir lieliskā formā. Viņu kontā ir sešas uzvaras un neizšķirts septiņās aizvadītajās sacensību spēlēs Slovēnijas pilsētā Celje, kur viņi nospēlēja stundu mazākumā. Slovan ir pastiprinājusi savu sniegumu un spēj līdzsvarot abas spēles puses – pēdējās četrās spēlēs tai ir bilance 12:1. Viņi savā laukumā diezgan pārliecinoši pārspēja Kipras čempioni, par to atalgoja ar diviem vārtiem pēdējā ceturtdaļstundas nogrieznī, turklāt otrie vārti pamatlaika pārtraukumā bija smags trieciens viesu paaugstināšanas ambīcijām.

APOEL tikmēr jau sen ir zaudējuši kvalitāti, kas 2011/12. gada sezonā ļāva viņiem sasniegt Čempionu līgas ceturtdaļfinālu. Pēdējās trīs kausa izcīņas sezonās viņi ir cietuši neveiksmi play-off, vienreiz Eiropas līgā un divreiz konferenču līgā. APOEL bija daudz grūtību arī iepriekšējā kārtā pret Moldovas “Petrocub”, kuru tā izšķīra ar vissmalkāko starpību – 2:1. Tā savā laukumā uzvarēja ar 1:0 ar soda vārtiem mačā, kurā viesi bija pārāki.

Uz ko likt likmes:

Slovan komandai Kiprā būs ne tikai grūts pretinieks, bet arī karsti laikapstākļi. Taču Belasieši ir pieraduši pie abiem un nedrīkst pieļaut, ka progress izslīd. Jebkurā gadījumā APOEL Bratislavā rādīs labāku sniegumu, abas komandas revanša spēlē gūs punktus.