Austrija – Lielbritānija: Austrija hcp -2,5

20 maijs, 2024
24 Skati

Mūsu padoms: Austrija – Lielbritānija: Austrija hcp -2,5

21.05.2024 12:20

Otrdien pasaules hokeja čempionātā noslēgsies priekšsacīkšu grupas. Bagātīgā programma Prāgas O2 arēnā sāksies neilgi pēc pusdienlaika ar Austrijas un Lielbritānijas sadursmi.

Briti atvadīsies ne tikai no turnīra kā tāda, bet arī no elites divīzijas. Jaunpienācēji ir vienīgā komanda čempionātā, kas sešās spēlēs nav guvusi nevienu vārtus. Viņu cerības uz izglābšanos galīgi izgaisa pēc pirmdienas zaudējuma ar 2:5 Norvēģijai, ar kuru salas iedzīvotāji 13. minūtē bija ielaiduši trīs vārtus.

Lielbritānija otrdienas maču aizvadīs tikai pienākuma dēļ, ko nevar teikt par austriešiem. Viņi pēc uzvarām pār Somiju un Norvēģiju ar septiņiem punktiem joprojām sensacionāli cīnās par iekļūšanu ceturtdaļfinālā. Viņiem izdevās arī nozagt punktu Kanādai, pēdējā periodā piekāpjoties čempiontitulu aizstāvjiem ar 1:6, tādējādi nodrošinot vienu no spēcīgākajiem momentiem visā čempionātā.

Uz ko likt likmes:

Abas komandas spēlē iesaistīsies pilnīgi pretēji noskaņotas. Motivācija nepārprotami ir Austrijas pusē, kas Čehijas galvaspilsētā demonstrē negaidīti simpātisku sniegumu. Komanda ap Minesotas divdesmit divus gadus veco uzbrucēju Marko Rossi neatstās neko nejaušam un uzvarēs ar vismaz trīs vārtu pārsvaru, kam palīdzēs papildu brīvdiena.