13 aprīlis, 2024
23 Skati

Mūsu padoms: Boloņa – Monza: 1

13.04.2024 20:45

Boloņas futbolisti Frosinone saglabāja savu 14. tīro vārtus šajā sezonā A sērijā, taču viņu pārsvars pār piektajā vietā esošo AS Roma pēc neizšķirta 0:0 samazinājās līdz trim punktiem. Vienpadsmitajā vietā esošā Monza piedzīvoja otro zaudējumu pēc kārtas, mājās ar 2-4 piekāpjoties Napoli.

Treneris Tjago Motta no zaudējuma Frosinone lielu traģēdiju neizdarīja, jo Bologna joprojām ir Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra priekšā. Mājas spēļu ziņā Bologna ir otrā labākā komanda līgā (12-2-2) un šeit ir zaudējusi tikai Milan. Turklāt pret komandām, kas šo kārtu sāka astotajā vai sliktākā vietā, Rossoblu šeit ir zaudējuši tikai divus punktus (10-1-0).

Monza pret Napoli pēc pirmā puslaika gan atradās vadībā ar 1-0, taču otrajā puslaikā ielaida četrus vārtus. Otrais zaudējums pēc kārtas liecināja, ka šosezon viņi vairs nepiedalīsies cīņā par Eiropas kausiem, taču cerība finišēt tabulas pirmajā pusē, protams, joprojām ir dzīva. Taču to vēlēsies papildināt izbraukumā, kur viesi 15 spēlēs ir guvuši tikai 14 vārtus.

Uz ko likt likmes:

Neveiksmīgajai Monzas komandai Boloņā nebūs viegli izbraukumā, jo mājinieki nav guvuši vārtus jau trijās līgas spēlēs pēc kārtas. Turklāt Bologna ir liels stimuls vēsturiskas dalības Čempionu līgā veidā, un viņiem labi veicas mājās (12-2-0) pret zemāka ranga komandām.