LVbookmaker
29 februāris, 2024
28 Skati

Mūsu padoms: České Budějovice – Kladno: Spēles rezultāts un vārtu skaits mačā/České Budějovice/- 6.5

01.03.2024 17:30

Mājinieki “Motor” atkal ir sasniedzami tiešai dalībai play-off ceturtdaļfinālā. Viņi tikai par vienu punktu atpaliek no ceturtajā vietā esošās Komētas. Pēc uzvaras ar 3:0 Karlovi Vari dienvidbohēmieši mājās ar 5:2 pārspēja trešajā vietā esošo Trinec komandu. Budějovice duelī ar Ocelar demonstrēja lielisku sniegumu, kas ļāva pēc otrās trešdaļas izvirzīties vadībā ar 4:0 un iegūt pelnīti svarīgus trīs punktus. Būtisku ieguldījumu abu uzvaru izcīnīšanā deva Jans Strmens, kurš iepriekšējos dueļos nomainīja nedrošo Dominiku Hrahovinu. Arī Jans Ordošs, kurš šobrīd ir komandas labākais vārtu guvējs, ieguva formu, pēdējos divos dueļos gūstot četrus vārtus.

Viesi no Kladno pēc zaudējuma 0:5 mājās Mladá Boleslav komandai, kas viņus pavisam noteikti nolemj trešajam barāžam pēc kārtas, pārsteidzoši uzvarēja pēdējās divās kārtās. Vispirms rīdzinieki ar 5:2 pieveica Trinec, bet pēdējā kārtā ar 2:0 pārspēja Litvínov. Pirmo reizi tīru vārtus nosargāja Mareks Mitens, kurš pret Vervu veica 35 rezultatīvas piespēles. Jiří Ticháček joprojām ir komandas spilgtākā figūra. Divdesmit vienu gadu vecais aizsargs bija rezultatīvs abās iepriekš minētajās uzvarās un ir tikai trīs punktu attālumā no Martina Hamrlika vēsturiskā rekorda izlīdzināšanas.

Uz ko likt likmes:

Ja Motor vēlas domāt par iekļūšanu labāko četriniekā, viņiem noteikti jāiegūst trīs punkti pret Kladno. Abas komandas pēdējās divās kārtās ir guvušas tikai divus vārtus, tāpēc mēs mājinieku uzvarai pieskaitīsim mazāku gūto vārtu skaitu.