Ceske Budejovice – Trinec: mazāk nekā 1,5 vārti vairākumā

21 marts, 2024
26 Skati

Mūsu prognoze: Ceske Budejovice – Trinec: mazāk nekā 1,5 vārti vairākumā

21.03.2024 17:00

Trīspadsmit dienu ilgās spēles kavēšanās laikā Trīnes hokejisti nebija atdzisuši. Pēdējo četru ekstralīgas sezonu uzvarētāja pēc divām mājas spēlēm ar 2:0 atrodas vadībā pār České Budějovice un drosmīgi dodas uz pusfinālu.

České Budějovice ceturtdaļfinālu sasniedza no priekšsacīkšu kārtas, kuru pēc regulārās sezonas noslēdza kā sestā komanda. Tās ar 3:0 uzvarēja Karlovi Vari, taču divās spēlēs nav guvušas vārtus. Ocelāru komandas vārtos lieliski darbojās Mareks Mazanecs, kurš ir atvairījis visus 54 metienus un nav saņēmis vārtus gandrīz 126 minūtes.

Februāra beigās dienvidbohēmiešiem izdevās mājās ar 5:2 pārspēt Třinec komandu. Iepriekšējās sešas šo sāncenšu savstarpējās spēles bija ļoti līdzvērtīgas. Tās vienmēr noslēdzās vai nu neizšķirti, vai arī ar vienu vārtu pārsvaru. Šie ir faktori, no kuriem Motor spēlētāji var atkopties. Ar iedomātu nazi savā laukumā viņi varētu sagraut silēziešus viņu līdzjutēju priekšā.

Uz ko likt likmes:

Abas spēles Tršinecā ne tikai piedāvāja tikai divus vārtus, bet arī bija nabadzīgas ar noraidījumiem. Abas komandas līdz šim sērijā ir bijušas ļoti disciplinētas, par ko liecina tikai četri sodi – pa diviem katrā spēlē. Un, pat ja šoreiz uz ledus bija vairāk dzirksteļu, ideāla izvēle ir derības uz maksimāli vienu spēka paņēmienu.