Ceske Budejovice – Trinec: uzvarētājs ar lēmumu – Trinec

26 marts, 2024
24 Skati

Mūsu izvēle: Ceske Budejovice – Trinec.

26.03.2024 17:30

Ceturtdaļfināla izšķirošā spēle starp Trinec un České Budějovice, šķiet, bija izlemta ar 3:0. Galu galā “Motor” pirmos vārtus sērijā guva jau pēc 129 minūtēm. Tomēr komanda spēja uzvarēt ceturtajā un piektajā spēlē, atgriežot konfrontāciju ar pēdējo četru ekstralīgas sezonu uzvarētāju uz sava ledus.

Trinec vēlas izcīnīt piekto titulu pēc kārtas. Pagājušajā gadā viņi bija pirmā komanda, kas to izcīnīja jau priekšsacīkšu kārtā. Taču pēc svētdienas zaudējuma mājās viņiem jāturpina smagi cīnīties, lai sasniegtu pusfinālu. Jāatzīst, ka piektajā spēlē Trinec bija labāka komanda. Trešajā periodā viņiem izdevās izdzēst divu vārtu deficītu un viņi bija gatavi panākt pavērsienu. Taču uzvaras vārtus četras minūtes pirms beigām guva Gulašs. Tas bija viens no tikai diviem České Budějovice komandas metieniem, kas pēdējā periodā tika raidīti uz Trinec vārtiem. Ocelāru hokejistiem bija četrpadsmit metieni, tomēr tie padevās neveiksmīgi.

Uz ko likt likmes:

Silesieši pēc diviem zaudējumiem joprojām ir lieli šīs sērijas favorīti. Dienvidbohēmieši, kuriem nācās cīnīties sarežģītā priekšsacīkšu kārtā, lai sasniegtu ceturtdaļfinālu, ir pelnījuši atzinību par to, ka nepadevās pie rezultāta 0:3. Bet vai viņiem vajadzēja trešo reizi pēc kārtas pārspēt trešo komandu pēc regulārās sezonas? Viņiem vairs nebūs tādas veiksmes, kāda bija šajā nedēļas nogalē. Otrdienas vakara beigās būs svinības par godu pašreizējiem čempioniem.