Dortmunde – Heidenheima: Handikaps Dortmunde -1.5

12 septembris, 2024
6 Skati

Mūsu padoms: Dortmunde – Heidenheima: Hendikets Dortmunde -1.5

13.09.2024 20:30

Dortmundes Borussia un Heidenheimas komandas sezonas sākumā joprojām ir nepārspētas. Tomēr, kamēr BVB pirms valstsvienības pārtraukuma nospēlēja neizšķirti Brēmenē, simtprocentīgie viesi turas priekšgalā 1. Bundeslīgā.

Vezerstadionā Dortmundei piederēja vairāk no spēles, taču tā arī nespēja gūt kārotos vārtus un bija jāsamierinās ar punktu pēc neizšķirta 0:0. Jaunais menedžeris Nuri Sahins var mierināt ar to, ka vestfāliešu komanda pirmajās divās kārtās nav guvusi vārtus, ko tā nav paveikusi kopš 2017/18. gada, kad turnīra ievadā piecos mačos saglabāja tīru rezultātu. BVB centīsies papildināt iepriekšējo 2:0 uzvaru mājās pār Frankfurtes “Eintracht”, kopumā “Signal Iduna Park” stadionā viņi ir guvuši trīs vārtus pēc kārtas.

Pēdējo reizi Heidenheima pēc diviem vārtiem abos puslaikos uzvarēja Augsburgu ar 4:0 un apstiprināja savu lielisko sezonas sākumu, dominējot visās piecās sacensību spēlēs! Trenera Franka Šmita padotajiem tagad priekšā ir ļoti sarežģīts periods, jo bez iekšējām sacensībām viņi ir kvalificējušies arī Konferenču līgai. Bādenes-Virtembergas klubs trīs no piecām uzvarām šajā sezonā ierakstīja pretinieku laukumā un uz Dortmundi dodas ar apziņu, ka nav zaudējis jau piecās izbraukuma līgas spēlēs pēc kārtas (2-3-0).

Uz ko likt likmes:

Pirms gada Vestfālenē viesu komanda pēc nospēlētas ceturtdaļstundas atradās iedzinējos ar diviem vārtiem, taču viņi nepadevās un, pateicoties diviem vārtiem pēdējās 30 minūtēs, mājās aizveda punktu par neizšķirtu 2:2. Tomēr Dortmunde šoreiz izpildīja savu favorītu pozīciju un uzvarēja.