19 februāris, 2024
24 Skati

Mūsu padoms: Everton – Crystal Palace: 1

19.02.2024 21:00

Pat labi organizēta spēle aizsardzībā neglāba “Everton” komandu no zaudējuma pagājušajā kārtā Mančestras “City” (0:2), kas bija jau septītā spēle līgā bez uzvaras (0-3-4). Everton joprojām par vienu punktu atpaliek no izredzēm izglābties, bet piecus punktus virs tās atrodas nākamā pretiniece “Crystal Palace”, kas pēdējās divās spēlēs zaudēja ar kopējo rezultātu 2:7.

Šons Deičs uzslavēja savus padotos par darbu aizsardzībā, taču viņš arī lūdza ņemt piemēru no Erlinga Halandas, jo “Toffees” atkal neko daudz neparādīja ar bumbu uzbrukumā. Tomēr tas nav nekas jauns, jo “Everton” nav guvusi vārtus jau desmit līgas spēlēs, ko nav izdevies pārspēt nevienai citai PL komandai.

Leģendārais Rojs Hodžsons savas pašreizējās ciešanas uz Crystal Palace soliņa ir raksturojis kā visgrūtāko periodu savā karjerā, taču Londonas klubs neatkāpjas no cīņas par izglābšanos. Un arī nevajadzētu, jo vēl ir palikušas piecas atlēkušās vietas. Tomēr, ņemot vērā pēdējās desmit spēles, “Palace” ir otrā sliktākā komanda līgā (2-2-6 pirms kārtas sākuma), turklāt tā ir ielaidusi otro lielāko vārtu skaitu (24).

Uz ko likt likmes:

Everton atkal parādīs labu darbu aizsardzībā, kas pagājušajā reizē ļāva spēcīgajai Mančestras City komandai savu pirmo sitienu izdarīt 71. minūtē, un šoreiz viņi pievienos dažus vārtus pret grūtībās nonākušu pretinieku. Everton ir guvusi vismaz divus vārtus trīs no pēdējām piecām mājas spēlēs (Totenhema, Chelsea, Ņūkāsla) un to darīs atkal pret nepārliecinošu pretinieku aizsardzību.