Fils A. – Zverev A.: Zverev A./-28,5 dārgakmeņi

21 jūnijs, 2024
16 Skati

Mūsu izvēle: Fils A. – Zverev A.: Zverev A./-28,5 spēles

21.06.2024 13:20

Aleksandrs Zverevs pēc Roland Garros fināla lēnām, bet pārliecinoši nostiprinās uz zālāja. Savā mājas turnīrā Halles pilsētā viņš vispirms trīs setos uzvarēja tautieti Oskaru Otti, bet pēc tam astotdaļfinālā divos setos pārspēja itāli Lorenco Sonegu. Šim bija jābūt pretiniekam, kurš varētu sagādāt Zverevam problēmas, taču tas nenotika. Īpaši efektīva bija Vācijas tenisista serve.

Ceturtdaļfinālā pasaules ceturtais numurs spēlēs ar francūzi Artūru Fīlu, kurš ir tikai 20 gadus vecs un pasaules rangā ieņem 37. vietu. Filss Halles turnīrā bez zaudēta seta spēja uzvarēt Tomasu Mačaku un mājinieku Dominiku Kēpferu. Līdz šim viņa sniegums uz zālāja ir bijis patīkams pārsteigums, taču sadursme ar vienu no pasaules labākajiem spēlētājiem patiešām pārbaudīs viņa patiesās kvalitātes.

Uz ko likt likmes:

Zverevs mačā iesaistīsies kā favorīts. Pērn Hamburgā uz māla viņam izdevās pārspēt Fīlu ar 6:2, 6:4, un, lai gan mačs Hallē būs nedaudz atšķirīgs no māla, Zvereva neveiksme būtu liels pārsteigums. Vācieša uzvaru var apvienot ar aizvadīto spēļu skaitu.