Francija – Ēģipte: Mača rezultāts/viena komanda guva vārtus – Francija/Nē

LVbookmaker
5 augusts, 2024
11 Skati

Mūsu izvēle: Francija – Ēģipte: Spēles rezultāts/ katrai komandai gūti vārti – Francija/Nē

05.08.2024 21:00

Francijas futbolisti savā mājas turnīrā Parīzē spēlē nevainojami. Četros mačos viņi nav guvuši nevienus vārtus un priekšsacīkšu grupu noslēdza ar 7:0 pret amerikāņiem, Gvineju un Jaunzēlandi, bet ceturtdaļfināla dramatiskā cīņā ar 1:0 pārspēja Argentīnu.

Lai gan pēc ceturtdaļfināla mača izskatījās, ka francūžiem būs jāaizņemas boksa mačs, tas nemazināja viņu prieku. Un skaidrs mērķis ir iekļūt finālā, pārspējot Ēģipti, kas arī turnīrā nav zaudējusi ne reizi.

Ēģipte priekšsacīkšu grupā iekļuva ar neizšķirtu 0:0 ar Dominikānas Republiku, bet pēc tam ar 1:0 pārspēja Uzbekistānu un ar 2:1 Spāniju. Ceturtdaļfinālā ēģiptieši pēc tam ar soda sitieniem pārspēja Paragvaju, 88. minūtes sākumā vēl nonākot iedzinējos ar 0-1. Tomēr beigās viņi izlīdzināja rezultātu un iekļuva medaļu kārtā.

Uz ko likt likmes:

Francijai līdz šim turnīrā ir neticami stabila aizsardzība. Viņi nav guvuši vārtus četrās spēlēs un paļausies uz savu aizsardzības spēku pret izturīgo Ēģipti. Ne tikai francūži iekļūs finālā, bet arī Ēģipte nespēs gūt vārtus, tāpēc šajā mačā neviena no komandām vārtus negūs.