Haddads Maija B. – Muchova K.: 0:2 setos

4 septembris, 2024
6 Skati

Mūsu izvēle: Haddad Maia B. – Muchova K.: 0:2 setiem

04.09.2024 18:00

Barboras Krejčikovas pārsteidzošajam triumfam Vimbldonā var sekot vēl viena Čehijas tenisiste ASV atklātajā čempionātā.

Karolīna Muchova pēc desmit mēnešu pārtraukuma, ko izraisīja plaukstas trauma, ko viņa guva pagājušā gada sezonas pēdējā “Grand Slam” turnīrā, atgriezās savā stilā, uzvarot visus mačus ar 2-0. Astotdaļfināla astotajā kārtā viņa divreiz ar 6-3 pārspēja pēdējo divu Grand Slam turnīru finālisti Jasmīmu Paolini.

Eksperti atkal apbrīno viņas visa laukuma daudzveidīgo tenisu, efektīvos un rezultatīvos sitienus – volejus, lobus, pivotus, ar kuriem viņa izved pretinieci no koncepta. Tomēr Karolīnas gadījumā jābūt piesardzīgiem, īpaši attiecībā uz viņas veselību, kas vairākkārt viņu ir nodevusi vismazāk piemērotā brīdī.

Viņas nākamā pretiniece būs Beatrise Hadada Maja (Beatriz Haddad Maia), pirmā brazīliete ASV atklātā čempionāta ceturtdaļfinālā kopš 1968. gada. Dienvidamerikānietes līdz šim augstākais sasniegums Flushing Meadows bija otrā kārta. Lai sasniegtu ceturtdaļfinālu, viņai bija nedaudz vairāk jāstrādā nekā Muchovai, zaudējot vienu setu Avanesjanai pirmajā kārtā un Vozņacki astotdaļfinālā.

Katrā ziņā, sasniedzot ceturtdaļfinālu, brazīliete ir iepeldējusi ūdeņos, kuros viņa ne visai bieži peld. Viņai šī ir tikai otrā reize, kad viņa spēlē “Grand Slam” turnīru ceturtdaļfinālā, savukārt Muchovai šī ir sestā reize, un iepriekš pozitīva bilance ir 3-2.

Uz ko likt likmes:

Muchova ir 3-0 savstarpējās spēlēs, zaudējot tikai vienu setu pēdējā mačā pagājušajā gadā Sinsinati (6:7, 6:1, 6:4). ASV atklātā čempionāta ceturtdaļfinālā viņai būs nepieciešami divi seti, lai uzvarētu.