23 februāris, 2024
24 Skati

Mūsu padoms: Karlovi Vari – Trinec: 2

23.02.2024 17:30

Mājinieki Karlovi Vari turpina ieņemt divpadsmito un pēdējo vietu play-off. Regulārās sezonas noslēgumā “Energie” komanda aizvada pavisam neveiksmīgu sezonu, jo no pēdējām astoņām spēlēm uzvarējusi tikai vienā – mājās pret “Mladá Boleslav”. Rietumu komandai joprojām ir problēmas uzbrukumā, pēdējās trīs kārtās gūstot tikai četrus vārtus. Pēdējā no tām tika aizvadīta Pardubicē, kur viņi piekāpās ar 5:2. Otrajā periodā viņiem izdevās panākt neizšķirtu, taču Dynamo pelnīti izšķīra maču ar trim vārtiem pēdējā periodā.

Viesi no Trīnes noķēra lielisku formu un uzvarēja sešās spēlēs pēc kārtas. Tādējādi viņi ir nodrošinājuši dalību play-off ceturtdaļfinālā. Trīnes komandai šobrīd labi veicas gan aizsardzībā, gan uzbrukumā. Pēdējās sešās spēlēs viņi ir guvuši 30 vārtus un tikai astoņas reizes zaudējuši. Šajā ziņā viņi ir nepārprotami labākie visā sacensību kopvērtējumā. Uzbrukumā rezultatīvākais ir silēziešu rezultatīvāko spēlētāju trio – Martins Ruzicka, Andrejs Nestrašils un Daniels Voženíleks. Šis trio pēdējās trīs kārtās kopā guva 21 punktu. Pēdējā spēlē Trinec savā laukumā ar 5:2 pārspēja Litvínov. Dueli izšķīra trīs “Steelers” gūtie vārti spēlējot vairākumā. Zdeneka Motaka komandas biedri atkal demonstrēja pārliecinošu sniegumu, un pretiniekiem būs ļoti grūti pārtraukt viņu uzvaru sēriju.

Uz ko likt likmes:

Trinec šobrīd ir pavisam citā situācijā nekā mājinieki Energie. Biļetē mēs izvēlamies viesu komandas uzvaru. Ocelāru komanda savā pēdējā spēlē uz rietumiem no Bohēmijas izcīnīja uzvaru ar 3:0.