Lehecka J. – Munar J.: precīzs rezultāts 2:0

15 oktobris, 2024
9 Skati

Mūsu padoms: Lehecka J. – Munar J.: precīzs rezultāts 2:0

15.10.2024 12:00

Jiri Lehecka iekļūst ATP turnīrā Antverpenē ar pirmās kārtas maču. Viņa pretinieks otrdien īsi pēc pusdienlaika būs Žaume Munārs, ar kuru Čehijas tenisistam vajadzētu tikt galā.

Divdesmit divus gadus vecais Lehecka gada sākumā Adelaidē, Austrālijā, izcīnīja savu pirmo titulu elites rangā. Viņam ir bijuši labi rezultāti arī dažos 1000 turnīros. Indianvelsā viņš spēlēja ceturtdaļfinālā, Madridē pat pusfinālā. Taču pēc tam noguruma skriemeļa lūzums viņu izslēdza uz vairāk nekā trim mēnešiem.

Pēc atgriešanās kortos tenisistam no Kņežmostas jau ir izdevies pārsteigt bijušo pasaules pirmo numuru krievu Medvedevu. Septembra beigās Pekinā viņš vērta duelī ar bijušo devīto numuru tenisistu Bautistu no Spānijas un ceturtdaļfinālā pēc cīņas izstājās ar pasaules pirmo numuru Sineru no Itālijas. Pagājušajā nedēļā Šanhajā viņš trešajā kārtā zaudēja pasaules 14. raketei dānietei Rūnai.

Sakritības sakritības dēļ Lehecka turnīrā Ķīnas visblīvāk apdzīvotajā pilsētā stājās pret Munaru. Viņam viņš sacentīsies otro reizi pēc kārtas. Savulaik 27 gadus vecajam spānim tika prognozēta zvaigžņota nākotne, daži pat runāja par jauno Nadalu. Taču viņa gadījumā nav tik karsti. Viņš rangā ieņem 65. vietu, un augstākā vieta bija 52. pozīcija. Viņš ir ortodoksāls māla kortu spēlētājs un šogad uz oranžajām smiltīm ir uzvarējis vienā Challenger turnīrā. Uz cietā seguma viņam klājies daudz sliktāk, un sezonas beigās uz vēl ātrāka seguma telpās viņš nav fiksējis pozitīvu maču bilanci.

Uz ko likt likmes:

Lehečeks 5. oktobrī uzvarēja Munaru ar 7-6 un 6-4. Telpu apstākļos Čehijas tenisistei vajadzētu būt vēl lielākai pārsvarā. Spānim nav ko piedāvāt zem jumta, viņam ir katastrofāli skaitļi ilgtermiņā. Viņa izspēlēts sets būtu liels pārsteigums.