Lille – Lens: Dubultās izredzes neizšķirts

27 marts, 2024
21 Skati

Mūsu izvēle: Lille – Lens: Dubultās izredzes neizšķirts

29.03.2024 21:00

Ligue 1 divdesmit septīto kārtu pēc pēdējā valstsvienību pārtraukuma pirms jūnijā gaidāmā Eiropas čempionāta Vācijā ieskicē divi lieli līderi. Pirmais no tiem notiks Francijas ziemeļos, kur mēs redzēsim tradicionālo “Derby du Nord” (tulkots kā Ziemeļu derbijs) starp Lilles un Lensas komandām. Pirmā spēle šogad noslēdzās neizšķirti 1:1. Kura komanda šoreiz būs laimīgāka un pietuvosies kārotajām Čempionu līgas vietām?

Pirms divām nedēļām Lille aizvadīja ļoti labu maču otrās vietas īpašnieces Brest laukumā. Tomēr vairākas iespējas trenera Pola Fonsekas padotie pārvērta tikai vienos vārtos, kurus guva neviens cits kā Džonatans Davids, kuram tie bija 80. vārti Francijas ziemeļu kluba sarkanbaltsarkanajās krāsās. Tomēr desmit minūtes pirms beigām Lille guva vārtus un jau septīto reizi šosezon izbraukuma mačā palika tikai ar punktu pēc neizšķirta 1:1. Piektdien “suņi” atgriezīsies savā iemīļotajā mājas laukumā, kur pēdējo reizi zaudēja septembra beigās, un kopš tā laika ir nezaudējuši uzvaru trīspadsmit sacensību spēlēs visās sacensībās (9-4-0), astoņas reizes saglabājot tīru rezultātu!

Pēc tam, kad Lens savā laukumā svarīgā spēlē ar 1:0 uzvarēja Brest komandu, jau nedēļu vēlāk Lens nespēja uzvarēt nākamajā mājas spēlē, zaudējot ar 1:3 grūtībās nonākušajai Nicas komandai. “Sang et Or” nogremdēja aizsardzības spēlētāju (Medina, Mendy un Husanovs) traģiskās individuālās kļūdas, kas izšķīra ne tikai iepriekš minēto zaudējumu, bet arī kritienu uz sesto vietu, kur Lens min uz papēžiem Marselei, Rennes un Reims. Trenera Franka Haisa vadītā komanda līdz ar to noteikti negrasās doties uz ļoti nepatīkamā reģionālā sāncenša laukumu, īpaši ņemot vērā pēdējās desmit Lillē aizvadītās spēles, kurās Lensa zaudējusi astoņas reizes (1-1-8).

Uz ko likt likmes?

Lille tiek uzskatīta par pamatotu favorītu, ņemot vērā tās nesenos rezultātus un ļoti labos rezultātus mājās. Tomēr spēles uzreiz pēc valstsvienību pārtraukuma, kad komandas lielākoties nav bijušas kopā, mēdz būt daudzējādā ziņā viltīgas, tāpēc es izvēlēšos likmi uz neizšķirtu puslaikā vai spēles beigās. Pēdējās divas savstarpējās spēles pagājušajā kalendārajā gadā noslēdzās 1:1, un šāds rezultāts nebūtu pārsteigums arī piektdienas priekšsacīkstēs. Tāpat ir diezgan ticams, ka mājinieki pēc maiņas puslaikā savā labā izlauzīs neizšķirtu.