Litvínov – Kometa Brno: Kas gūs 1. vārtus – Litvínov

22 marts, 2024
20 Skati

Mūsu padoms: Litvínov – Kometa Brno: Kas gūs 1. vārtus – Litvínov

22.03.2024 17:00

Litvīnovs trešajā ceturtdaļfināla spēlē pret Kometu zaudēja savu septiņu uzvaru sēriju, tādējādi palaižot garām iespēju sasniegt iedomāto izslēgšanas turnīru. Tomēr “Verva” joprojām tur visas kārtis un piektdien būs trešā punkta izcīņas favorīte.

Morāvijas galvaspilsētā Ķīmiķi vispirms uzvarēja ar 2:1 pēcspēles metienu sērijā, bet pēc tam ar 5:1 pārspēja pretiniekus. Arī Litvínov ceturtdien savu līdzjutēju priekšā aizvadīja stabilu spēli. Britu uzbrucējs Liams Kirks 52:43 ar saviem otrajiem vārtiem šajā spēlē viņus iepriecināja, taču 3:2 pārsvars neturpinājās ne minūti. Vēl vairāk, 55. minūtes beigās viņi panāca 3:4, kas arī bija mača galarezultāts.

Spēle bija ļoti līdzvērtīga, ko labi deklarē metienu pa vārtiem statistika. Litvínov šajā ziņā bija pārāki par vienu mēģinājumu (38:37). Tomēr mača sākumā viņi bija aktīvāka komanda, kas, ņemot vērā sava stadiona priekšrocības, būtu jāatkārto arī piektdien.

Uz ko likt likmes:

Ziemeļamerikāņi ir guvuši pirmos vārtus līdzšinējās trīs sērijas spēlēs. Pēc vakardienas neveiksmīgās beigas trenera Mlejneka padotie sāks no paša sākuma un atkal izvirzīsies vadībā.