14 aprīlis, 2024
24 Skati

Mūsu padoms: Napoli – Frosinone: Napoli dos +2,5g

14.04.2024 12:30

Četri vārti otrā puslaika 14 minūtēs nodrošināja “Napoli” vērtīgu uzvaru ar 4:2 Moncā, un Frančesko Kalzonas komanda šo apli sāk tikai ar diviem punktiem, atpaliekot no sestās vietas. Arī Frosinone pēdējā laikā varēja būt apmierināti, jo viņi nospēlēja bezvārtu neizšķirti ar ceturtajā vietā esošo Bologna.

Neapoli līdzjutēji Moncā pirmajās 15 minūtēs streikoja, lai izrādītu savu neapmierinātību ar komandas sniegumu šajā sezonā, taču beigās viņi bija apmierināti. Tagad “Napoli” atgriežas mājās, kur tai jāuzlabo sava drūmā bilance (6-4-5) un kur tā pēdējo reizi zaudēja “Atalanta” ar 0-3.

Pēc neizšķirta 1:1 ar Dženovu arī Frosinone ieguva punktu pret Boloņu (0:0), taču no izkrišanas neizvairījās Empoli uzvaras dēļ. Frosinone ir otrā sliktākā aizsardzība līgā (61 ielaistie vārti) un, visticamāk, līdz pat beigām cīnīsies par izdzīvošanu. Tad uz pašreizējā pirmā desmitnieka zemes tā ir zaudējusi visās astoņās izbraukuma spēlēs un piecās no tām saņēmusi vismaz trīs vārtus.

Uz ko likt likmes:

Napoli ir bez piedauzības jāuzvar vēl viena komanda no Itālijas dienvidiem, pretējā gadījumā viņiem būs ārkārtīgi grūti kvalificēties kausa izcīņai. Par laimi mājinieku līdzjutējiem, Partenopei līdz šim ir tikuši galā visās septiņās spēlēs pret pašreizējām četrām labākajām komandām, tostarp pirmajā tikšanās reizē izcīnot uzvaru ar 3-1.