15 marts, 2024
22 Skati

Mūsu padoms: Olomouc B – Vyškov: uzvar Vyškov

15.03.2024 17:00

Pietika ar divām pavasara kārtām, un Vyškova pirmās komandas pārsvars saruka līdz vienam punktam. Rudens pusfinālā vispirms neizdevās pārvarēt jaunpienācēja no Kromerži aizsardzības mūri, kur zaudēja 0:1, bet pēc tam mājās nospēlēja neizšķirti 2:2 ar Vlašimi, ko, ņemot vērā spēles gaitu, var uzskatīt par uzvaru. Diallo guva vārtus 90. un 93. minūtē. Pēdējā minūtē iegūtais punkts dos komandai stimulu, pēc lielajām ziemas pārmaiņām komanda pamazām nostabilizējas un jaunie spēlētāji pierod.

Sigmas B komandai ir nostabilizējusies ass, taču tās sastāvs ir nelasāms atkarībā no tā, vai būs pieejami spēlētāji no plašākā pirmās divīzijas sastāva. Pirmdienas pavasara atklāšanas kārtas pirmdienas mačā juniori bija viņu rīcībā un mājās ar 3:0 pārspēja Jihlavas komandu. No trim vārtu guvējiem (Singhatehs, Fiala, Izraēls) Prostejovā laukumā devās tikai viens, un tas bija zaudējums ar 0:2. Tā kā šajā nedēļas nogalē spēlē Olomoucas A komanda, rezerves sastāvā nebūs daudz pastiprinājumu.

Uz ko likt likmes:

Neskatoties uz uzvaru pār Jihlavu, Sigma ir sliktākā komanda sacensībās mājas spēlēs. Vyškov abās pēdējās divās spēlēs uzvarēja ar nulli, tāpēc Androva stadionā viņi varētu reģistrēt pirmo pavasara uzvaru.