Osasuna – Villarreal: Vairāk nekā 2,5 vārti spēlē

25 maijs, 2024
19 Skati

Mūsu izvēle: Osasuna – Villarreal: Vārtu skaits mačā: Vairāk nekā 2,5.

25.05.2024 14:00

Abas komandas pēdējā kārtā guva punktus pret spēcīgiem pretiniekiem no galvaspilsētas. Pozitīvā nozīmē “Osasuna” šokēja “Atlético” laukumā, kur uzvarēja ar 4:1, tādējādi iebetonējot “Atleti” ceturtajā vietā. Villarreal savā laukumā uzņēma čempionus Madrides “Real”, un viņiem vajadzēja uzvarēt, lai saglabātu cerības uz kausa izcīņas septīto vietu. Galu galā, neraugoties uz neveiksmīgo pirmo puslaiku (1:4), dzeltenie bija tālu no tā, bet otrajā puslaikā pakaļdzīšanās laikā izdevās “tikai” izlīdzināt uz 4:4. Villarreal neatkarīgi no šīs sestdienas spēles rezultāta sezonu noslēgs astotajā vietā un nākamajā sezonā būs jāiztiek bez Eiropas mačiem.

Mājinieki vēl nezina savu galīgo vietu. Pirms pēdējās kārtas “Osasuna” ir vienpadsmitā un atkarībā no dueļa ar “Villarreal” rezultāta var uzlabot vai pasliktināt savu pozīciju par vienu vietu.

Uz ko likt likmes:

Abi pretinieki pēdējā kārtā demonstrēja daudzsološu sniegumu, īpaši uzbrukumā. Līgas derbijā neviena no tām vairs īpaši necīnās, tāpēc sestdien varētu krist vairāk vārtu.