Rennes – Marseļa: Katra komanda gūst vārtus – Jā

17 marts, 2024
23 Skati

Mūsu izvēle: Rennes – Marseļa: Katra komanda gūs vārtus – Jā

17.03.2024 17:05

Daži varētu teikt, ka šīs kārtas galvenais notikums ir mačs starp otrajā vietā esošo Brestu un ceturtajā vietā esošo Lille, taču, manuprāt, atraktīvs duelis starp divām uzbrukumā noskaņotām Rennes un Marseļas komandām sola vēl labāku izrādi. Vai šis duelis attaisnos papīra cerības un nesīs lielāku vārtu skaitu?

Rennes aizvadītajā kārtā aizvadīja fantastisku spēli Lillē, kur jau pirmajā minūtē guva vārtus un 20. minūtē pat izvirzījās vadībā ar divu vārtu pārsvaru. Katrā ziņā “Les Rouges et Noirs” atkal un atkal nespēja pabeigt spēli un trešo reizi pēc kārtas izšķirošos vārtus ielaida pēdējās minūtēs! Parīzē neizšķirts bija no soda sitiena, mājas sadursmē ar “Lorient” zaudējumu reģionālajā derbijā izšķīra pēdējā minūtē ielaisti vārti, bet pirms nedēļas “Rennes” neizmantoja iespēju pietuvoties līdz punktam no sestās kausa izcīņas vietas un atkal tikai nospēlēja neizšķirti (2:2). Tagad savā laukumā viņi uzņems Marseļu, ar kuru pirms diviem mēnešiem šeit tikās Francijas kausa izcīņā un bija veiksmīgāki pēcspēles soda sitienu sērijā pēc neizšķirta 1:1 – šis mačs bija daļa no Rennes deviņu neuzvarētu sacensību maču sērijas, kas ilga gandrīz līdz februāra vidum!

Tomēr tagad uz Rennes dosies pavisam cita Marseļa nekā tā, kas šeit spēlēja janvārī. Jaunā trenera Žana Luī Gasē vadībā dienvidfranču futbolisti pagājušajā nedēļā, pateicoties vēl diviem Pjēra Emerika Aubamejanga un “Nantes” gūtajiem vārtiem (2:0), uzvarēja arī trešajā līgas spēlē pēc kārtas un pirms šī apļa no sestās vietas kausa izcīņā ir tikai viena punkta attālumā. Turklāt ceturtdien Marseļai izdevās iekļūt Eiropas līgas ceturtdaļfinālā, pārspējot Villarreal, kur vienā brīdī viņi bija nonākuši iedzinējos ar 0:3, taču Džonatana Klāsa vārti pēdējā minūtē, panākot 5:3, šajā divcīņā izšķīra Marseļas tālāko virzību. Trenerim Gasetam līdz sezonas beigām būtiski jāuzlabo izbraukuma rezultāti, jo Marseļas komanda divpadsmit līgas kārtās ir guvusi tikai pusi no gūtajiem vārtiem un uzvarējusi tikai divreiz (2-4-6). Rennes viņi to paveica gandrīz tieši pirms gada pēc rezultāta 1-0, vai šāds rezultāts atkārtosies svētdien?

Uz ko likt likmes?

Abas komandas liek lielas likmes uz uzbrukumā, kas sola atraktīvu izrādi un vārtus, kuriem vajadzētu krist abās pusēs. Mājiniekiem vārtus varētu gūt izteiksmīgais Arno Kalimuendo, savukārt viesiem no Francijas dienvidiem vārtus varētu gūt neapturams Aubamejangs. Pat neizšķirts 2:2 nebūtu pārsteigums.