Siniakova K. – Burels C.: Siniakova K./ -25,5 spēles

24 jūnijs, 2024
18 Skati

Mūsu izvēle: Siniakova K. – Burel C.: Siniakova K./ -25,5 spēles

24.06.2024 14:30

Katerina Sinjakova aizvadīja lielisku turnīru Berlīnē, Vācijā. Viņa no kvalifikācijas aizkļuva līdz pat ceturtdaļfinālam, kur viņu apturēja tikai viena no mūsdienu labākajām spēlētājām Džesika Pegula. Pirmajā kārtā viņa izslēdza pasaules 17. numuru Emmu Navarro, bet astotdaļfināla astotdaļfinālā pārspēja pasaules 8. numuru Cjin Venu Čenu.

Sinjakovai ir lieliskas atmiņas par Bad Homburgu, kur viņa sacentīsies nākamnedēļ. Pagājušajā gadā viņa tur izcīnīja titulu zālāja kortos un visā turnīrā zaudēja tikai vienu setu. Tagad viņa centīsies balstīties uz šiem sasniegumiem, un viņas pārliecība par sevi būs pienācīgi palielinājusies no Berlīnes.

Pirmajā kārtā čempionu titulus aizstāvošā tenisiste spēkosies ar francūzieti Klāru Burelu, kurai sezonas zālāja daļa nav bijusi pārāk tīkama. Viņa šosezon ir zaudējusi abos mačos – vispirms Notingemā Darjai Savillei, bet pēc tam Birmingemā Jūlijai Putincevai. Abas spēles viņa zaudēja ar 0-2 setiem.

Uz ko likt likmes:

Siniakova ir ļoti laba traversiste, par ko mēs varējām pārliecināties viņas sniegumā Berlīnē. Savu aizstāvību Bad Homburgā viņa sāks ar uzvaru, likmi var kombinēt ar neizšķirtu spēļu skaitu.