18 marts, 2024
24 Skati

Mūsu padoms: Trinec – České Budějovice: 1

18.03.2024 17:00

Tršinecas hokejisti ceturtdaļfināla play-off sērijā pret Čehijas Budejovices komandu stājās ar labo kāju. Pēc svētdien mājās gūtās uzvaras ar 2:0 viņi izvirzījās vadībā. Un viņiem šo pārsvaru vajadzētu palielināt, pirms jaunās nedēļas sākumā doties izbraukumā.

Atklāšanas spēlē Trinē komanda gaidīja vārtus līdz pat 44. minūtei, kad Ričards Nedomlels atklāja rezultātu. Piecas sekundes pirms beigām Andrejs Nestrašils pievienoja apdrošināšanas vārtus. Mareks Mazanecs (Marek Mazanec) saglabāja tīru lietderības koeficientu, atvairot visus 22 České Budějovice komandas metienus.

Třinec ir liels favorīts šajā sērijā. Iepriekšējo sezonu hegemons vēlas izcīnīt piekto titulu pēc kārtas. Pēdējais tika izcīnīts pagājušajā gadā, pat pārvarot priekšsacīkšu kārtu. Šogad regulārā sezona daudz veiksmīgāka bija Trīnes komandai, kas finišēja trešajā vietā. Salīdzinājumā ar sestajā vietā esošo Motor, kas iepriekšējā kārtā cīnījās neizšķirti ar Karlovi Vari, viņi nopelnīja par 16 punktiem vairāk.

Sēlieši bija īpaši spēcīgi savā laukumā, kur viņi bija pat otrā labākā komanda visā ekstralīgā. Omulīgajā WERK Arēnā viņi 2024. gadā vēl nav zaudējuši nevienu spēli. Ar atklāšanas triumfu pār České Budějovice Třinec komanda pagarināja savu mājas uzvaru sēriju līdz vienpadsmit spēlēm.

Uz ko likt likmes:

Trinec savā arēnā ir neuzvarēts jau ceturtdaļgadu. Ar pārsvaru mugurā trenera Motaka padotie pirmdienas spēlē dosies labāk noskaņoti nekā pretinieks. Viņiem reāli draud divu punktu deficīts, ko viņi var aizvest uz Bohēmijas dienvidiem. Patiesībā tas nevienu nepārsteigs. Čempionu aizsardzības komanda apliecinās savu kvalitāti un spers izšķirošu soli pusfināla virzienā.