Verona – Sassuolo: Sassuolo gūst vārtus 1. puslaikā.

3 marts, 2024
26 Skati

Mūsu prognoze: Verona – Sassuolo: Sassuolo gūs vārtus 1. puslaikā.

03.03.2024 12:30

Trīs punkti pēdējās sešās spēlēs (0-3-3) Veronas komandu joprojām notur uz izkrišanas robežas, lai gan šī kārta sākas ārpus izkrišanas zonas, taču tikai pateicoties rezultātam. Tās vietu ieņēma Sassuolo, kas nedēļas vidū piedzīvoja smagu zaudējumu 1:6 pret Napoli.

Verona pēdējo reizi uzvarēja janvāra vidū un joprojām ir viena no karstajām kandidātēm uz izkrišanu. Klubs janvārī pārdeva gandrīz visas savas zvaigznes, un virs tā karājas bankrota draudi, taču treneris Baroni un jaunie spēlētāji nepadodas. Tomēr izšķirošā glābšanās spēle pret Sassuolo parādīs, kāda Verona ir patiesībā.

Sassuolo nepalīdzēja ātri gūtie vārti, lai izvirzītos vadībā pret Napoli. Spēļu sākums nav problēma, par ko liecina 15 gūtie vārti spēles pirmajās 30 minūtēs, ar ko pirms šīs kārtas varēja lepoties tikai Bologna, Inter vai Fiorentina. Tomēr Neroverdi līdz šim nav palīdzējusi trenera maiņa, un viņi piedzīvoja sesto zaudējumu pēdējās septiņās spēlēs (0-1-6), un viņu palikšana augstākajā līgā sāk kļūt drūma.

Uz ko likt likmes:

Ja Sassuolo šogad kaut kas labi padodas, tad tie ir maču atklāšanas vārti. Viņi 11 gadījumos ir guvuši pirmos vārtus, no kuriem septiņi gūti jau 15 minūšu laikā. Neskaitot to, ka neviens līgā nav guvis vairāk par viņu 15 vārtiem pirmajā pusstundā, Neroverdi trīs spēlēs pēc kārtas ir guvuši vārtus līdz spēles 30. minūtei.